RCS TV

Jak uwolnić się od rzuconego uroku?

main

RCS TV

Jak uwolnić się od rzuconego uroku?

Czy można uwolnić się od uroku, rzuconego kilkakrotnie na nas lub naszą rodzinę? Jak rozpoznać, że potrzebujemy modlitwy o uwolnienie? Posłuchaj świadectwa o niezwykłej mocy modlitwy, która może odmienić Twoje życie i pomoże Ci uwolnić się od problemów, z którymi być może zmagasz się od najmłodszych lat!

Modlitwa, o której opowiada Olga (umieszczona na końcu filmu):
Dziękuję Ci, Panie Jezu, że mnie nieskończenie kochasz.
Przebaczam Panie Jezu (imię osoby, która Ciebie skrzywdziła).
Uzdrów Panie Jezu… (wymieniasz wszystko, co wymaga uzdrowienia, np. z bólu odrzucenia, wykorzystania, oszukiwania, z wulgarności, z rozpaczy, z braku sensu życia, z depresji, z smutku, z lęków, z braku szacunku, z niepokojów).
Chroń mnie Jezu od wszelkich szatańskich wpływów, od wpływów okultystycznych i wszelkich zagrożeń ze strony zła.
Obdarz mnie Panie Jezu poczuciem bezpieczeństwa i własnej wartości, nadzieją i głęboką wiarą, pokojem i równowagą, wewnętrzną radością i pogodą ducha, szacunkiem i akceptacją, miłością której mi brakowało.
Chwalę Ciebie Panie, że pokazałeś mi moje słabości, kto mnie skrzywdził i że pokazałeś mi Siebie”.
AMEN


KSIĘGARNIA EBIBLIJNA.PL POLECA

Jezus uzdrowiciel – Carlo Rocchetta – I gdziekolwiek wchodził – do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby choć frędzli u Jego płaszcza mogli się dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie (Mk 6,56). Czy Jezus ciągle uzdrawia? Czy Jego działalność nie skończyła się wraz z powrotem do Królestwa Ojca? Poruszające świadectwa tysięcy uzdrowionych świadczą o tym, że Jezus Chrystus leczył nie tylko dawniej, lecz działa także dzisiaj. Ks. Carlo Rocchetta dowodzi, że każdego dnia możemy liczyć na łaskę i miłosierdzie Boga! Przytacza biblijne historie uzdrowień i pokazuje, że był to dopiero początek cudów Jezusa. Współcześnie zdarzają się one równie często. Do tego jednak jest potrzebna wiara i ufność w to, że możemy być uzdrowieni, bo to one najbardziej poruszają serce Boga. Carlo Rocchetta – ksiądz katolicki, teolog, autor licznych książek m.in. z zakresu teologii małżeństwa i rodziny.