main

RCS TV

Jak uwolnić się od rzuconego uroku?

Czy można uwolnić się od uroku, rzuconego kilkakrotnie na nas lub naszą rodzinę? Jak rozpoznać, że potrzebujemy modlitwy o uwolnienie? Posłuchaj świadectwa o niezwykłej mocy modlitwy, która może odmienić Twoje życie i pomoże Ci uwolnić się od problemów, z którymi być może zmagasz się od najmłodszych lat!

Modlitwa, o której opowiada Olga (umieszczona na końcu filmu):
Dziękuję Ci, Panie Jezu, że mnie nieskończenie kochasz. Przebaczam Panie Jezu (imię osoby, która Ciebie skrzywdziła). Uzdrów Panie Jezu… (wymieniasz wszystko, co wymaga uzdrowienia, np. z bólu odrzucenia, wykorzystania, oszukiwania, z wulgarności, z rozpaczy, z braku sensu życia, z depresji, z smutku, z lęków, z braku szacunku, z niepokojów). Chroń mnie Jezu od wszelkich szatańskich wpływów, od wpływów okultystycznych i wszelkich zagrożeń ze strony zła.  Obdarz mnie Panie Jezu poczuciem bezpieczeństwa i własnej wartości, nadzieją i głęboką wiarą, pokojem i równowagą, wewnętrzną radością i pogodą ducha, szacunkiem i akceptacją, miłością której mi brakowało. Chwalę Ciebie Panie, że pokazałeś mi moje słabości, kto mnie skrzywdził i że pokazałeś mi Siebie”. AMEN

CZYTAJ DALEJ


REDAKCJA ZYWESLOWO.COM.PL POLECA

Jezus uzdrowiciel - Carlo RocchettaJezus uzdrowiciel – Carlo Rocchetta – I gdziekolwiek wchodził – do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby choć frędzli u Jego płaszcza mogli się dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie (Mk 6,56) Czy Jezus ciągle uzdrawia? Czy Jego działalność nie skończyła się wraz z powrotem do Królestwa Ojca? Poruszające świadectwa tysięcy uzdrowionych świadczą o tym, że Jezus Chrystus leczył nie tylko dawniej, lecz działa także dzisiaj. Ks. Carlo Rocchetta dowodzi, że każdego dnia możemy liczyć na łaskę i miłosierdzie Boga! Przytacza biblijne historie uzdrowień i pokazuje, że był to dopiero początek cudów Jezusa. Współcześnie zdarzają się one równie często. Do tego jednak jest potrzebna wiara i ufność w to, że możemy być uzdrowieni, bo to one najbardziej poruszają serce Boga. Carlo Rocchetta – ksiądz katolicki, teolog, autor licznych książek m.in. z zakresu teologii małżeństwa i rodziny.


  • Anna Biernacka

    Naprawdę ktoś może rzucić na mnie urok i to będzie działać? Jeśli tak, to dlaczego w kościele o tym nie mówią?